Essa Rzeszów

W naszej stałej ofercie znajduje się kilkadziesiąt rodzajów radioodtwarzaczy, głośników i wzmacniaczy renomowanych światowych firm, z których znaczną część można odsłuchać i wzajemnie ze sobą porównać w jednej z większych na rynku szaf demonstracyjnych.  Zakupiony sprzęt może być zmontowany w naszym bardzo dobrze wyposażonym serwisie montażowym.
Jako jedna z nielicznych firm branży car audio,  posiadamy profesjonalny system pomiarowy CLIO, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania obudów subwooferów TERM-PRO oraz urządzenia do pomiaru ciśnienia akustycznego do wartości 170dB.

Jesteśmy również importerem i dystrybutorem na terenie Polski produktów car-audio firm:

μ-Dimension (wzmacniacze, zestawy głośnikowe, subwoofery),
PowerBass (zestawy głośnikowe subwoofery),
Hollywood Sound Labs (subwoofery),
Sound Quest (kable, przewody i akcesoria montażowe do systemów car-audio),
Stinger Electronics (akumulatory żelowe)

Przedstawiciele naszej firmy biorą czynny udział we wszystkich branżowych szkoleniach, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje w tej dziedzinie. Jednak najbardziej wiarygodnym sprawdzianem naszych umiejętności było wystawienie własnej reprezentacji w zawodach na najlepszą jakość dźwięku i instalacji (Sound Off). W 2001 roku nasz reprezentant zdobył tytuł Wicemistrza Polski w klasie „Profesjonalista do 300W”, natomiast następny, 2002 rok zakończył się zdobyciem tytułu Mistrza Polski i II Wicemistrza Europy w klasie „Profesjonalista 300-600W”. W obu sezonach z żadnych eliminacji Mistrzostw Polski ani razu nie wróciliśmy bez zdobycia pucharowego miejsca na podium.
Sukcesy te sprawiły, że zostaliśmy przyjęci do „Auto Hi-Fi Klub Polska” zrzeszającego najlepsze w Polsce firmy z branży car-audio.

ESSA
35-304 Rzeszów, Al. Sikorskiego 1A
tel. (17) 857-58-30, 857-58-31
tel./fax (17) 857-58-32