Przyciemnianie szyb samochodowych

Przyciemnianie szyb samochodowych to jedna ze sprawdzonych form tuningu optycznego samochodu. Aby się o tym przekonać skorzystaj z naszego wizualizera. Wybierz swój model samochodu oraz jego kolor, następnie zaznacz rodzaj tapicerki – jasna lub ciemna i podglądnij jak będzie wyglądał samochód przy różnej intensywności przyciemnienia folii na szybach auta.

Przyciemnianie szyb samochodowych

przyciemnianie szyb samochodowych rzeszów

Wizualizer pozwoli sprawdzić wygląd auta z zewnątrz oraz od środka. Sam zdecyduj które szyby samochodowe należy przyciemnić. Przyciemnianie szyb samochodowych z wyjątkiem szyby przedniej jest zgodne z prawem i takie usługi realizujemy dla naszych klientów.

Dobierz odpowiednie przyciemnienie szyb samochodowych folią LLumar. Zabezpiecz środek samochodu przed nadmiernym nagrzewaniem się. Folia przeciwsłoneczna przyciemniająca na szyby boczne samochodu obniży temperaturę wewnątrz czyniąc podróż znacznie przyjemniejszą i mniej męczącą.

Zabezpiecz szyby folia mi przed rozbiciem. W przypadku uszkodzenia mechanicznego folia pomoże utrzymać szybę w ramie okna. Dzięki temu będziemy mogli kontynuować dalszą jazdę bez konieczności szukania pomocy w drodze.

Folie przyciemniające na szyby samochodowe doskonale poprawia prywatność wewnątrz samochodu. Dzięki temu podróż będzie przyjemniejsza jak również pozostawianie prywatnych rzeczy wewnątrz auta bez konieczności zabierania ich ze sobą. Pozostawienie rzeczy w samochodzie na widoku zawsze pozostawiało obawę czy ktoś z przechodzących osób nie zainteresuje się wartościowym przedmiotem i nie wybije szyby w aucie. Przyciemniając szyby wyeliminujesz zagrożenie dostrzegania tego co wartościowe i pozostawione wewnątrz samochodu.